2020/2021

• Szkolny konkurs na projekt w Scrtach "Bezpieczni w internecie" - I miejsce Emil Loranc z klasy 8a, wyróżnienie Oskar Pękała z kl 6e.

• Szkolny Konkurs Wiedzy o Bielsku – Białej (klasy IV- VI) - 13.10.2020 r.

I miejsce: Mikołaj Uchymiak 6a

II miejsce: Paweł Skiba 6a

III miejsce: Małgorzata Luber 4b

• 30.10  - Szkolny Konkurs "Najlepszy Czytelnik Października" - w klasach 1-4: Zuzanna Połącarz z klasy 3b, Filip Strzałkowski z klasy 1 c, Miłosz Dereszewski z klasy 2c, Gabriela Waszek z klasy 1 c.; w klasach 5-8: Stanisław Kalinik z klasy 7c, Emilia Kasprzak z klasy 8b, Katarzyna Micek z klasy 8b, Piotr Kołacz z klasy 8a.
  • styczeń 2021 - miejski konkurs ekologiczny "Bielsko-Biała chroni klimat" organizowanym przez Urząd Miasta B-B -   na plakat filmowy o treści przyrodniczo-ekologicznej - prace dzieci kl.1-3 Oliwii Maślanki " Mali giganci dbają o środowisko" oraz Natalii Kubicy " Misja parasol" zostały nagrodzone.