Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Z radością informujemy, że nasza szkoła zakwalifikowała się do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Oznacza to możliwość zakupienia nowych książek do biblioteki.

Zapraszamy do przekazywania propozycji tytułów, które chcielibyście, aby znalazły się w naszych zbiorach. W obu bibliotekach znajdują się pudełka do których można wrzucać swoje propozycje.

Jeśli ktoś z rodziców lub nauczycieli chciałby polecić wartościową i ciekawą pozycję z zakresu literatury pięknej dla dzieci lub młodzieży to proszę przekazać informacje przez mobidziennik do nauczyciela bibliotekarza p. Magdaleny Georg.

Jeśli ktoś z rodziców lub nauczycieli chciałby polecić wartościową i ciekawą pozycję z zakresu literatury pięknej dla dzieci lub młodzieży to proszę o przekazanie informacji przez mobidziennik do nauczyciela bibliotekarza p. Magdaleny Georg.