Kryteria kwalifikowania dziecka na wycieczkę nagrodową

Kryteria kwalifikowania uczniów do wyjazdu na nagrodową wycieczkę
dla klas III–VIII  oraz nagradzania klas I-II

1. W wycieczce nagrodowej organizowanej przez samorząd szkolny uczestniczą uczniowie, których postawa jest wzorem do naśladowania (posiadają wzorowe lub bardzo dobre zachowanie).
  2. Uczniowie reprezentujący szkołę w poczcie sztandarowym (uroczystości na terenie szkoły oraz wyjścia ze sztandarem w dni wolne od nauki – 3 maja, 11 listopada, itp.).
  3. Uczniowie aktywnie działający w Samorządzie Szkolnym (zaangażowanie w akcjach charytatywnych i aktywna działalność na terenie klasy i szkoły).
  4. Uczniowie, którzy aktywnie uczestniczą w zbiórce surowców wtórnych (w ciągu roku szkolnego dostarczyli powyżej 250 kg makulatury). Jeśli nie spełniają kryterium
    nr 1-otrzymują nagrodę rzeczową.
  5. Laureaci międzyszkolnych konkursów przedmiotowych.
  6. Najlepsi uczniowie w klasie wytypowani przez wychowawcę ( wysoka średnia ocen, stypendium).
  7. Uczniowie klas I i II, którzy dostarczyli w ciągu roku szkolnego powyżej 250 kg makulatury nie uczestniczą w wycieczce, lecz otrzymują nagrodę rzeczową.
    Uwagi :

Każdy uczeń umieszczony na liście uczestników wycieczki musi spełniać 1 kryterium.

Następnie o kolejności uczniów decydują kryteria 2-5.

Uczniowie spełniający kryterium nr 6 umieszczani są na liście w miarę wolnych miejsc.

TRYB ODWOŁAWCZY

1. Lista uczestników zostanie podana 16 dni przed wyjazdem.
  2. Rodzice mają prawo wnieść swoje zastrzeżenia do dyrektora szkoły w ciągu 5 dni od daty opublikowania listy uczestników.
  3. Po tym terminie ze względu na konieczność ubezpieczenia uczniów biorących udział w wycieczce, odwołania i zastrzeżenia nie będą rozpatrywane.