2023/2024
Uczniowie zakwalifikowani do II etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego:
- Katarzyna Laszczak 7a, Malina Opalska 8a - z języka polskiego;
- Anna Misiak 8b - z matematyki, z biologii i z chemii;
- Anhelina Panasiuk 8b - z języka angielskiego;
- Zofia Basińska 7a, Filip Paluch 7b, Jakub Zimny 7c - z geografii
Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Bóbr"
Tymoteusz Tatoj 6b - wyróżnienie
Katarzyna Laszczak - 7 a - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego w roku szkolnym 2023/24
Anna Misiak z 8 b - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z z Chemii
Szkolny konkurs "Moja szkoła w Minecraft"
W kategorii klas 4-5
I miejsce:
Przybytek Gabriel, Maciej Potoczny, Bartosz Janeczko, Jakub Dobosz; zespół 4-os. z kl. 4a
II miejsce:
Michał Kaczmarek z kl. 4c
W kategorii klas 6-8
I miejsce:
Marcel Woźniak, Aleksander Feret z kl. 6c
II miejsce:
Nikodem Małysiak z kl. 8b
III miejsce:
Wiktor Krawiec, Szymon Mika z. kl. 8b, 8a
Konkurs Ogólnopolski Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua. Plus:
Laureaci 1szego stopnia z wyróżnieniem: Miłosz Dereszewski kl.5c, Wojciech Faron 4b, Nina Kuźbińska-Skowron 4a
Laureaci 1szego stopnia: Anna Kowalska 4a, Rafał Marcisz, Wiktoria Kiecza 7c. Pozostali laureaci : Wiktoria Micek 4b, Dorota Tatoj 4b, Drożdż Aleksandra 4c, Filip Karol 4c,Bartłomiej Lubaś 4c, Oliwia Misiarz 4c, Nikola Misiarz 4c, Mateusz Mika 5c, Martyna Pieczara 5c, Liliana Górny 5d, Nikola Olenkowicz 5d, Klaudia Pietraga 5d, Nikola Lazarko 6a, Filip Faron 6b, Zofia Heczko 6c, Liwia Kiser 6c, Antoni Leśków 7c, Karolina Lach 7c, Anhelina Panasiuk 8b, Jakub Podstawny 8b
Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez SP ZCBM
laureaci: Jessica Bąbała, Jakub Śnieżko
Międzyszkolny Konkurs o Puchar Mariusza Zaruskiego organizowany przez SP w Pucku
II miejsce w Polsce zakwalifikowanie do finału – regat w Pucku: Miłosz Dereszewski 5c, Antoni Leśków 7c, Jakub Hańderek 7c
Konkurs Ortograficzny „Mistrz ortografii”
wyróżnienie + statuetka III stopnia: Piotr Grygierzec 3d, Nikodem Ponikwia 3b;
Rebus Fizyko–Chemiczny
I miejsce: Jan Michalec 7a,
II miejsce: Milena Kłusak 7c;
III miejsce: Valeriia Panfilowa 7a,
Wyróżnienie: Malina Opalska 8a;
Konkurs Języka Angielskiego British Symbols
I miejsce: Anna Basińska 3b, Julita Ścieszka 3b, Gabriela Waszek 4c, Hanna Krywult 3b;
II miejsce: Piotr Mnich 2d, Krystian Ryś 4a, Daniel Adamczyk 4b, Milena Szczechowicz 5c;
III miejsce: Olivier Pelczar 4b, Maja Koźmińska 3b, Aleksandra Kustchenreiter 1b, Maxymilian Sivak 4c,
Wyróżnienia: Emilia Waluś 3b, Zuzanna Jakubiec 2d, Jan Kieczka 3b, Maria Zając 3d, Paweł Jóźwiak 1d, Aleksander Bogacz 5a, Bartosz Kuteń 3b, Mateusz Michalec 3b;
Konkurs kaligraficzny polonistyczno-plastyczny „Szymborska - wypisz, wymaluj” dla klas 7-8
I miejsce Szymon Krzak z klasy 7b,
II miejsce Anna Popovych z klasy 8a,
III miejsce Wiktor Krawiec z klasy 8b,
Wyróżnienia: Nina Tomczak z klasy 7c, Aleksandra Krzak z klasy 7c, Szymon Mika z klasy 8a.