Apel porządkowo-organizacyjny

26-09-2024 17:38 2024/2025 Akcje i zbiórki

We wtorek (24 września) w naszej szkole odbył się apel porządkowo-organizacyjny dla klas 4-8. Uczniowie mieli szanse zobaczyć i dowiedzieć się czegoś o historii Sztandaru oraz zapoznać się z regulaminem bezpiecznej przerwy, kodeksem dobrego zachowania i podstawami musztry. Na apelu jeden z uczniów przedstawił podstawowe zakazy obowiązujące w naszej szkole.

Poza tym komisja wyborcza przedstawiła wyniki do zarządu Samorządu Uczniowskiego razem z pięcioma najlepszymi wynikami prezentującymi się następująco:

5. Mateusz Kawka 39 głosów

4. Bartłomiej Lubaś 46 głosów

3.Oliwier Szczyrk 49 głosów - wiceprzewodniczący

2. Róża Sikora 52 głosy - wiceprzewodnicząca

1. Jakub Hańderek - przewodniczący Zarządu Samorządu Uczniowskiego

Dziękujemy wszystkim kandydatom za start, zostaną oni na pewno zaangażowani do pracy w samorządzie. Oprócz wyników wyborów poznaliśmy dokładny skład Samorządu, który przedstawiamy poniżej:

Asystenci: Magdalena Momot, Mateusz Suwaj, Arina Volchkova, Laura Osowska, Piotr Garnysz,

Obsługa techniczna: Antoni Leśków.

Artykuły do gazetki szkolnej na temat samorządu i naszej szkoły będą pisać Maja Listowska i Julia Kołodziej.

Naszymi social mediami zajmie się Mateusz Kawka.

Apele będzie umilać nam grupa taneczna w składzie: Hańderek Jakub, Liboska Laura, Kiecza Wiktoria, Kłusak Milena, Lach Karolina, Mikulska Milena, Tomiczek Nadia.

Poczet Sztandarowy: Liboska Laura, Tomiczek Nadia, Luber Małgorzata, Tobiasz Maximilian.

Innymi członkami zostali: Milena Czmoch, Lena Kućma, Livia Kiser.

Samorząd ma również reprezentację wśród nauczycieli i dyrekcji prezentującą się następująco: opiekunem samorządu został Pan Sławomir Grzegorzek, przedstawicielką nauczycieli Pani Bogusława Wiesner-Januszewska, a reprezentantką dyrekcji Pani Beata Cembala.

Nasz apel uświetniły swoimi występami panie: Renata Kumorek, Agnieszka Anna Byrska, Nina Kumorek oraz grupa taneczna ''Sławo-team".