"Bajka na zdrowie"

22-04-2024 9:26 2023/2024 Konkursy

Miło nam poinformować, że nakładem Opolskiego Centrum Edukacji  Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Opolu ukazała się publikacja pt. „Bajka na zdrowie”, będąca zbiorem prac nagrodzonych w I edycji Ogólnopolskiego Rodzinnego Konkursu Literackiego na napisanie bajki terapeutycznej. Publikacja zawiera bajki laureatów, w tym uczniów naszej szkoły i ich rodziców oraz absolwentów i ich rodziców: Olgi Januszewskiej i Bogusławy Wiesner-Januszewskiej, Emilii Chojnackiej i Gabrieli  Chojnackiej, Mateusza Kawki i Daniela Kawki, Mai, Szymona i Macina Listowskich, Julii i Moniki Krypczyk.

Serdeczne gratulacje!

Publikacja dostępna jest w bibliotece SP 37 oraz w formie elektronicznej  pod linkiem:

Bajka na zdrowie