„Bielsko – Biała chroni klimat” - XII edycja konkursu ekologicznego

07-02-2022 17:54 2021/2022 Konkursy

„Bielsko – Biała chroni klimat” - XII edycja konkursu ekologicznego pod hasłem „Przybij piątkę Detektywowi Kropelce”.

Uczniowie klas 1-3 pod kierunkiem swoich Pań wykonali już pierwsze zadanie. Przygotowali gazetkę tematyczną dotyczącą poszanowania wody, która została umieszczona w widocznym miejscu naszej szkoły - na forum środkowym.

Wcześniej w klasach zostały przeprowadzone rozmowy na temat oszczędzania wody. Dzieci wykazały się dużym zasobem wiadomości.

Czekamy na kolejne zadanie....