Dzień z Matematyką
Środa 17-go czerwca okazała się dniem pełnym radości i nowych odkryć! Celem Dnia Matematyki było zachęcenie uczniów do aktywnego uczestnictwa w zajęciach matematycznych oraz pokazanie, że matematyka może być przyjemna i interesująca. W ramach imprezy zaplanowano różnorodne gry i zabawy, które miały na celu sprawdzenie umiejętności matematycznych na różnych etapach edukacyjnych. Uczniowie z entuzjazmem wzięli udział we wszystkich zaplanowanych, niestandardowych aktywnościach matematycznych. Dzięki różnorodnym formom pracy, mieli szansę na spotkanie się z matematyką w innej odsłonie.

