Finał dorocznej akcji charytatywnej "POLA NADZIEI"
W dniu 22 czerwca odbyła się miejska uroczystość podsumowująca 22 Edycję Akcji "Pola Nadziei". Podczas spotkania przedstawiono wyniki oraz wręczono podziękowania. Nasza szkoła otrzymała dyplom oraz puchar za szczególne zaangażowanie. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zdobycia tego wyróżnienia.


