Gazetka "Szkolne Echo"

07-11-2022 9:18 2022/2023 Biblioteka

Drodzy Czytelnicy!

Oto przed Wami pierwszy w tym roku szkolnym numer gazetki “Szkolne Echo”.

W tym numerze przeczytacie wywiad nowych reporterów z klasy 3b z pracownikami naszej szkoły na temat ulubionych bohaterów literackich, który został przeprowadzony z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek, obchodzonego 5 listopada. Jest trochę poezji, opowiadanie na podstawie filmu “Quo vadis”, znajdziemy też kilka informacji na temat żeglarstwa, pójdziemy do lasu na grzyby, poznamy pasje naszych uczniów oraz dowiemy się o akcji charytatywnej Mary’s Meals, która odbędzie się w naszej szkole 21 listopada. W tym numerze pojawią się nowe rubryki: kącik gier planszowych i kącik kucharski. Poza tym znajdziecie sporo ciekawych informacji o Polsce i świecie a także stałe rubryki, jak zagadka z języka angielskiego czy humorek szkolny.

Zachęcamy Wszystkich do współredagowania gazetki. Chętnych piszących, rysujących czy fotografujących a nawet gotujących zapraszamy do p. Magdaleny Georg, bibliotekarki biblioteki klas młodszych. Masz talent, pasję, chcesz o tym opowiedzieć? Przyjdź!

"Szkolne Echo" nr 5

Gazetka "Szkolne Echo" ukazuje się co dwa miesiące na stronie internetowej szkoły oraz w formie papierowej dostępnej w obu bibliotekach, pokojach nauczycielskich oraz w sekretariacie naszej szkoły.