Godzina Kodowania w naszej szkole

The 'Hour of Code™'' - "Godzina Kodowania™" jest krajową inicjatywą Computer Science Education Week [csedweek.org i Code.org, której celem jest udział milionów uczniów w godzinie informatyki i programowania komputerowego.

W okresie od 7–11 grudnia 2020 roku w naszej szkole w ramach zajęć z informatyki podejmowaliśmy różne aktywności. Dołączyliśmy do 496 szkół z Polski, które wzięły udział w organizacji Godziny Kodowania 2020 r.
Nauka kodowania pomaga wszystkim zrozumieć otaczający nas świat, który ulega ciągłym zmianom. Rozwija umiejętność logicznego myślenia, uczy i bawi.
Tym razem w ramach nauki zdalnej zgłębialiśmy tajniki Silent Teacher, Minecraft, Pixblocks oraz Lightboot.
Zapraszamy wszystkich do wypróbowania swoich sił!