Informacje dla Rodziców uczniów klas 1 w roku szkolnym 2024/2025

Podręczniki i materiały ćwiczeniowe do klasy pierwszej uczniowie otrzymają  od wychowawców we wrześniu.

Zawartość wyprawki ucznia do pierwszej klasy:

• 2 bloki techniczne białe
  • 1 blok techniczny  kolorowy
  • 2 bloki rysunkowe białe
  • 2 bloki rysunkowe kolorowe
  • bibuła gładka 2 arkusze
  • plastelina - 2 opakowania
  • farby plakatowe (12 kolorów)
  • farby wodne
  • pędzle różnej grubości  oraz kubek
  • papier kolorowy
  • teczka na gumkę - 2 sztuki
  • zeszyt 16 kartkowy w cienkie linie
  • zeszyt 16 kartkowy w kratkę (wszystkie zeszyty bez marginesów, oprawione i podpisane)

Wyposażenie piórnika:  ołówek- 2 sztuki, nożyczki, temperówka, gumka, pióro, kredki ołówkowe, kredki woskowe, klej w sztyfcie

Szatnia: obuwie zamienne sportowe,  worek przewiewny na obuwie (podpisany)

Sala gimnastyczna  strój gimnastyczny: biała, bawełniana koszulka i ciemne spodenki, obuwie sportowe na białej podeszwie

Basen:  strój kąpielowy, czepek, klapki, ręcznik, szczotka lub grzebień.

Dostęp do mobidziennika:  we wrześniu za pośrednictwem wychowawcy.

Dostęp do aplikacji Microsoft Teams / w przypadku nauczania zdalnego/:  we wrześniu za pośrednictwem wychowawcy.

ZEBRANIE WE WRZEŚNIU: 4 WRZEŚNIA 2024 r. – godz. 17.00