Konkurs historyczno-plastyczny "On ukochał góry i morze"

18-05-2023 19:55 2022/2023 Konkursy patron

W konkursie wzięło udział 20 osób z klas 7 i 8. Celem konkursu było przedstawienie Patrona Szkoły Mariusza Zaruskiego i jego dokonań w formie albumu.

Komisja oceniająca w składzie: pani Zofia Nikiel, pani Sylwia Niemczyk-Kuźbińska, pani Dorota Kozłowska oceniła wartość merytoryczną oraz graficzną prac. Najlepsze okazały się prace uczennic:

Kopeć Oliwii - klasa 8 d,

Kiser Poli - klasa 8b,

Kubsik Nuali - klasa 8e.

Uczniowie wykazali się zaangażowaniem, pomysłowością i talentem artystycznym.

Prace zostały przedstawione na forum szkoły.