Konkurs "Moja szkoła w Minecraft" - wyniki

15-04-2024 10:00 2023/2024 Konkursy

W konkursie wzięło udział kilka zespołów. Jury w składzie B. Markiel, B. Wiesner-Januszewska, M. Świstun, F. Magiera, M. Pisarek, E. Gucwa wyłoniło zwycięzców.

Prace wykonane przez uczniów były fantastyczne! Wybór był bardzo trudny!

W kategorii klas 4-5

I miejsce:

Przybytek Gabriel, Maciej Potoczny, Bartosz Janeczko, Jakub Dobosz; zespół 4-os. z kl. 4a

II miejsce:

Michał Kaczmarek z kl. 4c

W kategorii klas 6-8

I miejsce:

Marcel Woźniak, Aleksander Feret z kl. 6c

II miejsce:

Nikodem Małysiak z kl. 8b

III miejsce:

Wiktor Krawiec, Szymon Mika z kl. 8b, 8a

Gratulujemy zwycięzcom!

Dyplomy i nagrody zostaną wręczone na najbliższym apelu.