Podsumowanie szkolnych konkursów ekologicznych

09-11-2021 8:32 2021/2022 Konkursy

Dziękuję uczestnikom szkolnych konkursów ekologicznych za udział i zaangażowanie w promowanie działań na rzecz ochrony środowiska.

W szkolnym konkursie plastycznym „DRUGIE ŻYCIE PET, CZYLI RPET” polegającym na stworzeniu plakatu odnoszącego się do tworzywa PET otrzymywanego z recyklingu i podkreślającego istotę segregacji odpadów firma Bagstar wyróżniła dwie prace, które najtrafniej oraz w sposób staranny i wyczerpujący ujęły tematykę. Należą one do Jakuba Z. z klasy 5c i Wiktora K. z klasy 6a. Szczególną uwagę zwrócił plakat Jakuba, dlatego zostanie on uwieczniony w kalendarzu Bagstar.

praca

W konkursie informatycznym „BĄDŹ EKO Z TWORZYWAMI BIODEGRADOWALNYMI” organizowanym wraz z firmą Eco-Akcesoria.pl, za trud włożony w wykonanie prezentacji multimedialnych, rzetelność, wartość dydaktyczną, poprawność merytoryczną i estetykę tytuł laureata został nadany Tymoteuszowi T. z klasy 4b oraz Michałowi R. z klasy 7d.

Zachęcam do zapoznania się z prezentacjami.

Prezentacja 1

Prezentacja 2

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów!