Półkolonie letnie w SP 37

I turnus: 28 czerwca – 2 lipca

II turnus: 5 lipca – 9 lipca

Zajęcia odbywać się będą w godzinach: 7.30 - 15.00

Dopłata do zajęć rekreacyjnych wynosi 50 zł za turnus.

W programie półkolonii przewidziane są zajęcia rozwijające zainteresowania - dzieci poznają tajniki wybranych zawodów: akrobaty, muzyka, inżyniera, biologa, oceanografa, tancerza... Zapewnimy aktywny wypoczynek, ułatwimy odkrywanie umiejętności artystycznych.

Dzieci będą mieć zapewnione drugie śniadanie. Z obiadów można skorzystać we własnym zakresie, według cennika stołówki, obowiązującego w tym roku szkolnym.

Liczba miejsc ograniczona. Pierwszeństwo w zapisach mają dzieci:

- wychowywane przez samotnych rodziców;

- pochodzące z rodzin o trudnej sytuacji materialnej, w których wychowuje się troje lub więcej dzieci;

- uczęszczające w tym roku szkolnym do świetlicy, których oboje rodzice pracują.

PRZEBIEG POSTĘPOWANIA KWALIFIKACYJNEGO:

1. Pobranie Karty kwalifikacyjnej uczestnika ze strony szkoły;

2. Wydrukowanie i wypełnienie karty z dokładnym wskazaniem turnusu półkolonii. (turnus I, turnus II lub oba turnusy - proszę wypełnić dwie karty). Uwaga! Pomimo wyboru dwóch turnusów, dziecko może zostać zakwalifikowane na oba, jedynie w przypadku dostępności wolnych miejsc.

3. Dostarczenie karty na portiernię główną szkoły (do pudełka), w terminie od 28 maja do 10 czerwca 2021 r.

4. Potwierdzenie przyjęcia na półkolonie zostanie przesłane przez mobiDziennik;

5. Wniesienie dopłaty do zajęć rekreacyjnych, w pierwszym dniu półkolonii, na portierni głównej w godzinach 7.30 - 9.30.

Dokumenty do pobrania: Karta kwalifikacyjna uczestnika

Wykorzystano: Ludzie zdjęcie utworzone przez master1305 - pl.freepik.com