„Święto Drzewa – ogrody dla klimatu”

11 maja w  Willi Sixta Galeria Bielska BWA odbyły się warsztaty, w ramach projektu Klubu Gaja „Święto Drzewa – ogrody dla klimatu”, w których wzięła udział młodzież z bielskich szkół. W plewieniu rabat, dosadzaniu barwinka i krzewów irgi, ściółkowaniu roślin oraz w zajęciach ornitologicznych i dendrologicznych wzięli udział uczniowie i uczennice z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bielsku-Białej i Szkoły Podstawowej nr 37.

6 czerwca podczas 8. Festiwalu Ekodzieło w Tajemniczym Ogrodzie i na cmentarzu żydowskim w Bielsko-Biała odbyły się warsztaty m.in. o pszczołach, ptakach, owadach i nasionach, w których wzięli udział  uczniowie naszej szkoły. Młodzież wykonywała budki dla ptaków i owadów.