Szkolny konkurs o Stefanie Kardynale Wyszyńskim rozstrzygnięty!

25-10-2021 17:30 2021/2022 Konkursy

Historycy i katecheci Szkoły Podstawowej nr 37 dziękują wszystkim uczestnikom konkursu związanego z postacią Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Celem konkursu było nie tylko rozwijanie talentów uczniów, ale również pamięć, cześć i hołd oddany wielkiemu Polakowi, Prymasowi Tysiąclecia, błogosławionemu Kościoła.

Uczniowie I-III wykonywali pracę plastyczną przedstawiającą portret Stefana Kardynała Wyszyńskiego w dowolnej technice, z możliwością zastosowania różnych materiałów.

Uczniowie IV-VIII wykonywali lapbooka o tematyce: Życie i działalność Stefana Kardynała Wyszyńskiego.

Mamy przyjemność ogłosić wyniki:

W kategorii klas pierwszych:

1 miejsce: Julia Kucińska 1a

2 miejsce: Olivia Kubasiak 1c

3 miejsce: Fabio Bury 1a

Wyróżnienie: Maciej Mika 1a

W kategorii klas drugich:

1 miejsce: Gabriela Waszek 2c

2 miejsce: Maciej Potoczny 2a

3 miejsce: Julia Krypczyk 2b

Wyróżnienie: Krystian Ryś 2a

W kategorii klas trzecich:

1 miejsce: Magdalena Kelner 3c

2 miejsce: Paweł Saldatk 3 d

3 miejsce: Klaudia Pietraga 3d

Wyróżnienie: Nikola Goc 3c, Igor Nowicki 3d, Róża Sikora 3a

W kategorii klas IV-VIII

I miejsce  ex aequo:

Zofia Heczko 4c

Wiktor Krawiec 6a

Nikodem Małysiak 6b

II miejsce ex aequo:

Jan Potoczny 4a

Maria Uroda 4d

Wiktoria Uroda 4d

III miejsce ex aequo:

Weronika Mius 4a

Michał Rajzer 7d

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim zwycięzcom  i uczestnikom konkursu za udział i zaangażowanie.

Galeria prac konkursowych