Trzeci numer gazetki “Szkolne Echo”

20-03-2024 13:09 2023/2024 Biblioteka

Drodzy Czytelnicy!

Oto przed Wami trzeci numer gazetki “Szkolne Echo”.

W tym numerze przeczytacie wywiady z pracownikami szkoły na temat szczęścia, o Dniu Myśli Braterskiej oraz o nowym basenie w naszej szkole. Dowiecie się, jak radzić sobie z depresją. Poznacie ciekawostki o zwierzętach. Będzie o pracy Samorządu Uczniowskiego, trochę poezji oraz kilka ciekawych informacji o różnych zakątkach Polski i świata. W numerze autorzy podzielą się też swoim hobby i przedstawią talenty plastyczne oraz kulinarne. Rozwiążecie dwie krzyżówki, w tym jedną z konkursem w tle. Poza tym znajdziecie też stałe rubryki.

Chętnych piszących, rysujących czy fotografujących zapraszamy do p. Magdaleny Georg, bibliotekarki biblioteki klas młodszych. Masz talent, pasję, chcesz o tym opowiedzieć? Przyjdź albo napisz!

"Szkolne Echo" nr 3