Wypoczynek zimowy dla naszych uczniów

Mimo wielu przeciwności związanych z pandemią Covid-19 nie opuściliśmy naszych uczniów podczas ferii zimowych. Zgodnie z wytycznymi MEN, GIS i MZ zaplanowaliśmy zajęcia wypoczynku zimowego. Przygotowany program dał dzieciom szansę na spędzenie czasu bez komputera, aktywnie i z rówieśnikami. Każdy dzień wypełniony był ciekawymi atrakcjami. Wspólnie z Klubem Fantastyki Bifrost tworzyliśmy niezwykłe postacie z gier planszowych, następnego dnia przygotowaliśmy dekoracje karnawałowe w salach i bawiliśmy się podczas warsztatów tanecznych. Podczas warsztatów z Klubem Kreatywnego Budowniczego każdy przy pomocy instruktora skonstruował domek - piórnik. Zajęcia dopełniały gry sportowe na hali, zabawy towarzyskie w grupach, zajęcia plastyczne, czas spędzany podczas codziennego czytania.

Jedną z wielu radości jaką sprawiliśmy dzieciom było spotkanie z kolegami i przyjaciółmi, to, na co czekali i czekają wszyscy uczniowie.

Ważnym elementem pobytu na zimowisku było zapewnienie wszystkim uczestnikom zajęć bezpłatnego udziału w zajęciach oraz dożywiania: śniadań i obiadów finansowanych przez Urząd Miejski Wydział Polityki Społecznej za co w imieniu dzieci i rodziców serdecznie dziękujemy.

Wypoczynek w naszej szkole to kolejna edycja, która od wielu lat cieszy się zainteresowaniem w naszym środowisku.