XXI Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

Z okazji XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, biblioteka szkolna przygotowała trzy atrakcje.

1. Majowy konkurs fotograficzny "Książka w otoczeniu przyrody".

W dniach 8-15 maja 2024 roku uczniowie klas 4-8 wzięli udział w majowym konkursie fotograficznym "Książka w otoczeniu przyrody". Konkurs ten został ogłoszony w związku z XXI Ogólnopolskim Tygodniem Bibliotek, którego hasło w tym roku brzmi: „Biblioteka – miejsce na czasie”. Jury w składzie: Magdalena Georg, Anna Kruczała i Ewa Kosińska wyłoniło następujących zwycięzców:

I Miejsce ex aequo Paweł Syldatk z klasy 5d, Zofia Basińska z klasy 7a,

II Miejsce ex aequo Marcel Woźniak z klasy 6c, Igor Nowicki z klasy 5c,

III Miejsce ex aequo Dorota Tatoj z klasy 4b, Karolina Kazior z klasy 5a,

Wyróżnienia – Martyna Kąkol z klasy 7a, Gabriela Waszek z klasy 4c.

2. W bibliotece klas młodszych została ustawiona fotobudka. Uczniowie mogli sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie wśród książek.

Fotorelacja będzie do obejrzenia na szkolnym Facebooku.

3. Najlepszy czytelnik miesiąca maja.

Wyniki będą podane na początku czerwca.

Dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w naszych akcjach.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom naszego konkursu. We wszystkich konkursach dla zwycięzców przewidziane są nagrody książkowe oraz dyplomy a dla osób wyróżnionych dyplomy, które zostaną wręczone pod koniec roku szkolnego.