Zamiast kwiatka niosę pomoc - Ukrainie

01-09-2022 16:18 2021/2022 Akcje i zbiórki

Klasa jeszcze 7 e, obecnie już 8 e, po raz trzeci włączyła się we współpracę z Polską Akcją Humanitarną, uczestnicząc na koniec roku w akcji "Zamiast kwiatka niosę pomoc - Ukrainie". Była to kolejna akcja z PAH - uczniowie, rodzice i wychowawca najpierw wsparli budowę kiosków wodnych w dotkniętej suszą Somalii, następnie dwukrotnie zbierali wolne datki na pomoc Ukrainie. Serdeczne podziękowania dla rodziców i uczniów obecnej 8 e!

PAH

Obraz Frauke Riether z Pixabay