Zimowisko - luty 2022

Dynamicznie zmieniająca się sytuacja pandemiczna, może całkowicie zmienić plany dotyczące zimowego wypoczynku. Przedstawiamy podstawowe informacje na temat zimowiska w naszej szkole:

1. Krótkie zimowisko w SP37,  dla uczniów klas 1-3, zostało zaplanowane na pierwszy tydzień ferii - 14.02. - 18.02. 2022r.;

2. zajęcia będą się odbywać w godzinach: 7:30 - 13:30;

3. odpłatność dla rodziców: 50zł dopłaty do zajęć (po zakwalifikowaniu uczestnika);

Drugie śniadanie jest zagwarantowane dla każdego uczestnika zimowiska, ale...

4. można dodatkowo wykupić obiady w kwocie 50 zł za tydzień (płatne po zakwalifikowaniu uczestnika);

5. karty kwalifikacyjne będą udostępnione przez mobidziennik (w załączniku);

6. wypełnione karty proszę umieszczać w pudełku, na głównej portierni, od 20 stycznia;

7. rekrutacja trwa do 4 lutego 2022r.

Decyduje kolejność zgłoszeń; następnym kryterium jest uczestnictwo ucznia w zajęciach świetlicowych.

Program zimowiska (kino, basen, bal karnawałowy, warsztaty, wyjście na sanki itp.) będzie udostępniony najwcześniej na zebraniu klasowym, szkolnym fb i poprzez mobidziennik.