Zwycięstwo naszych uczniów w zawodach Ligi Strzeleckiej dla szkół podstawowych!

15-03-2024 8:54 2023/2024 Konkursy

SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W MIĘDZYSZKOLNYCH ZAWODACH STRZELECKICH -  STRZELCY Z SP37 NA PIERWSZYM MIEJSCU W KATEGORII DRUŻYNOWEJ!

We wtorek 12 marca br. miał miejsce finał międzyszkolnych zawodów strzeleckich organizowanych przez Zespół Szkół w Bielsku-Białej im. gen. Stanisława Sosabowskiego ZDZ i Klub Strzelecki LOK Ermador w Bielsku-Białej. Na każdym z 4 etapów, uczniowie musieli wykazać się swoimi umiejętnościami celnego i sprawnego posługiwania się bronią. Zawody rozgrywane były zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Nasi uczniowie - Marta Zontek, Piotr Brożek, Wiktor Krawiec i Piotr Ortyl /wszyscy z kl. 8b/ zajęli w kategorii drużynowej I miejsce.

kategorii indywidualnej nasza uczennica Marta Zontek zajęła w finale III miejsce, z czego także bardzo się cieszymy!

Nasi młodzi strzelcy indywidualnie wypadli więc też rewelacyjnie! Podsumowując rywalizację w kategorii indywidualnej, możemy wymienić liczne osiągnięcia Marty - II miejsce w etapie pierwszymI miejsce w etapie drugim oraz w/w zaszczytne III miejsce w finale!

W etapie trzecim Wiktor Krawiec zajął miejsce III. Jak widzicie, za każdym razem, podczas każdego etapu, nasi uczniowie byli w czołówce.

Rywalizacja między zawodnikami była zacięta. Uczniowie musieli wykazać się znajomością obsługi broni, a także umiejętnością skupienia oraz stałego kontrolowania swojej postawy i oddechu podczas oddawania strzałów z karabinu pneumatycznego.

Serdeczne gratulacje dla STRZELCÓW Z SP37! :)
Jesteśmy z Was bardzo dumni!

Informacje o poprzednich etatpach...