Godzina dla MŁODYCH GŁÓW

W roku szkolnym 2023/2024 nasza szkoła bierze udział w  Programie Profilaktycznym "Godzina dla MŁODYCH GŁÓW".

Program profilaktyczny „Godzina dla MŁODYCH GŁÓW” ma na celu wsparcie dzieci i młodzieży, a także nauczycieli i nauczycielek w działaniach z obszaru profilaktyki zdrowia psychicznego.

Zajęcia będą wzmacniać u młodych ludzi takie kompetencje jak: rozpoznawanie emocji, nazywanie potrzeb, stawianie granic czy komunikowanie potrzeby wsparcia. W drugim półroczu skupiają się na higienie cyfrowej i bezpieczeństwie w sieci.

Więcej szczegółów na stronie:

mlodeglowy.pl