JESIEŃ

Witamy Drogich Świetliczków i wszystkich przyjaciół świetlicy po
długiej przerwie w nowym roku szkolnym 2023/2024

Nasza szkolna świetlica jest miejscem, w którym można nie tylko spędzić ciekawie czas z rówieśnikami, odpocząć po zajęciach szkolnych, ale też każdy może spróbować sił w rozwijaniu swoich zainteresowań i poszukiwaniu talentów.

„Malujemy tu, czytamy, lekcje także odrabiamy..., a więc spędzaj czas w świetlicy, baw się razem z nami, a zapełnisz świat swój wokół przyjaciółmi przygodami…”

1. NASZE ŚWIETLICOWE ZASADY

Początek roku to czas na poznanie się w grupach. Ustalamy reguły „Bycia razem”, abyśmy żyli w zgodzie, aby każdy z nas czuł się dobrze w świetlicy, abyśmy stawali się coraz lepsi. Pamiętamy o bezpieczeństwie w szkole, częstym myciu i odkażaniu rąk .Nie zapominamy o zdrowym odżywianiu i zabraniu z domu śniadaniówki ze zdrowym, kolorowym drugim śniadaniem :).

2. GRY I ZABAWY INTEGRACYJNE W ŚWIETLICY I NA PODWÓRKU SZKOLNYM

Poznajemy się, wesoło spędzamy czas, nabieramy sił przed i po zajęciach szkolnych. Mamy ulubione zabawy na podwórku, a żaden ze Świetliczków nie odmówi gry w „sparzaka”.