Psia Lekcja

Jako świetlica szkolna przystąpiliśmy do projektu pt. "Psia Lekcja", który ma na celu zapoznanie uczniów z podstawowymi zasadami troski o czworonożnych przyjaciół.

Jest to bezpłatny program edukacyjny skierowany do:

– przedszkoli,

–szkół podstawowych: klas 0-3 (nowe lekcje dla kl. 3) oraz klas 4-5 (nowe lekcje)

– placówek wychowawczo-oświatowych,

– organizacji zajmujących się rozwojem i edukacją dzieci.

Już teraz tworzymy prace tematyczne oraz zdobywamy cenne informacje. Łączymy się również z innymi szkołami i organizatorami projektu na "Śniadaniach z Hultajem i Morką", na których rozmawiamy o dogoterapii.