Szkolny konkurs angielsko-plastyczny FAŁAT'S FAVOURITE PAINTING

17-04-2024 16:55 2023/2024 Konkursy

Miesiąc marzec i kwiecień poświęcony był w naszej szkole twórczości i postaci Juliana Fałata. W ramach różnych działań odbył się między innymi konkurs angielsko-plastyczny FAŁAT'S FAVOURITE PAINTING. Uczniowie wykazali się dużą wrażliwością artystyczną i niewątpliwym talentem, zarówno w dziedzinie sztuki jak i znajomości języka angielskiego. Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie.

I miejsca: Valeria Panfilova 7a, Milena Mikulska 7c, Julia Rutkowska 8b,

II miejsca: Zofia Beczki 6c, Marcel Woźniak 6c, Anhelina Panasiuk 8b, Malina Opalska 8a, Lilianna Górny 5d

III miejsca: Olga Szymlak 5a, Jessica Bąbała 8a, Wiktor Krawiec 8b

konkurs