Zimowisko - styczeń 2021

Zimowisko
w dniach 4, 5, 7, 8 stycznia 2021 r.
dla uczniów klas 1-4 w godz. 8.00 - 14.00

Dokumenty do pobrania:

Zimowisko informacje

Plan zajęć zimowiska

Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku 2021

Procedura ws zachorowań

Procedura organizacji zajęć

Procedura odbioru

1. KARTA ZGŁOSZENIA UCZESTNIKA zostanie zamieszczona na stronie internetowej szkoły.  Wypełnioną KARTĘ ZGŁOSZENIA UCZESTNIKA należy złożyć w holu przy portierni głównej szkoły w terminie do 21 grudnia 2020 r.

NALEŻY:
- złożyć podpisy we wszystkich wymaganych miejscach,
- dokładnie określić sposób wyjścia dziecka do domu po zajęciach – samodzielnie czy pod opieką oraz wpisać osoby upoważnione do odbioru,
- uzupełnić informacje o szczepieniu wpisując adnotację „Zgodnie z kalendarzem szczepień”

2. PROCEDURY ORGANIZACJI ZAJĘĆ - należy dokładnie zapoznać się z procedurami, które zostaną wysłane do Rodziców i umieszczone na stronie internetowej szkoły.

3. Ustala się limit uczestników zimowiska. W przypadku przekroczenia limitu zgłoszonych uczniów na zajęcia w pierwszej kolejności zostaną przyjęci uczniowie klas 1-3 regularnie uczestniczący w zajęciach świetlicowych, a w następnej kolejności uczniowie klas 4.

4. Informację o zakwalifikowaniu dziecka na zajęcia otrzymają Rodzice przez mobidziennik do 30.12.2020 r.

5. OPŁATY:
- 20,00 zł JEDNORAZOWA dopłata na rzecz zajęć i II ŚNIADANIA (kanapka i herbata) - DOKONYWANA W PIERWSZYM DNIU u wychowawcy grupy.

6. OBIADY PŁATNE Z GÓRY ( DRUGIE DANIE MAŁE) 4 x 8,00 = 32,00 zł ( w tym 4 x 1zł = 4 zł za opakowania jednorazowe).

Płatność 2-3 stycznia 2021 r. przelewem na konto ajenta stołówki lub osobiście 4 stycznia 2021 r. w drzwiach zewnętrznych przy stołówce.