Młodzi Łowcy Androidów

Do naszej szkoły dotarły zestawy zestawy LEGO MINDSTORMS EV3 sfinansowane w ramach projektu ogólnomiejskiego Młodzi Łowcy Androidów… (projekt poparło 1 185 mieszkańców naszego miasta). DZIĘKUJEMY!!!

Program sprzyja rozwojowi zainteresowań oraz kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 18 lat.

LEGO MINDSTORMS EV3 To klocki z czujnikami elektronicznymi. Zestaw pozwala na budowanie robotów i ich programowanie.

W zestawie znajduje się Inteligentna Kostka EV3 - komputer używany do sterowania silników robota i zbierania danych z podłączonych czujników. Posiada wsparcie dla technologii Bluetooth oraz WiFi.

Nasi uczniowie złożyli już jeden z otrzymanych zestawów.