2019/2020

W Szkole Podstawowej nr 37 w Bielsku-Białej realizowanych jest kilkanaście innowacji pedagogicznych. Ich autorami są nauczyciele zatrudnieni w Naszej Szkole.

Innowacje pedagogiczne to:
- nowatorskie rozwiązania programowe, organizacyjne lub metodyczne mające na celu poprawę jakości pracy szkoły;
- działania inne niż powszechnie obowiązujące;
- zmiany w zakresie tradycyjnego podejścia do procesu edukacji;
- twórcze udoskonalanie sposobów spełniania roli, do której szkoła została powołana.

Kalendarz świąt nietypowych na poważnie i na wesoło

Lekturki spod chmurki

Pomiędzy sztuką a językiem angielskim. Nauczanie języka obcego w oparciu o wybrane dzieła i zagadnienia ze świata sztuki

Nauka z lapbooka