Ubezpieczenie/nieobowiązkowe/

InterRisk TU SA VIG
ZGŁASZANIE ROSZCZEŃ z ubezpieczenia szkolnego EDU PLUS dzieci i pracowników.
Wypełniony druk zgłoszenia oraz kompletną dokumentację medyczną z leczenia po wypadku lub w wyniku choroby należy przekazać:

1. W formie scanu na adres e-mail: [email protected]

2. Pocztą (list polecony) na adres:

InterRisk TU SA VIG
Departament Likwidacji Szkód NNW
Al. Jerozolimskie 162

3. Do Oddziału InterRisk TU SA VIG

ul. Partyzantów 49

Obowiązek Informacyjny Administratora Danych Osobowych

Wpłata gotówką na zebraniu rodziców.

W RAZIE PYTAŃ  i PROBLEMÓW Z UBEZPIECZENIEM  DZIECI NALEŻY SKONTAKTOWAĆ  SIĘ Z PANIĄ

Danutą Piątek
Specjalistą Wsparcia Sprzedaży

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group Oddział w Bielsku-Białej ul. Partyzantów 49, 43-300 Bielsko-Biała